دیار وارش: مراسم معارفه سرمربی جدید داماش گیلان برگزار شد.
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، مراسم معارفه هادی طباطبایی سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان ظهر امروز در استادیوم سردارجنگل رشت برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان با بیان اینکه آمده است تا داماش بماند گفت : اگر بدانم روزی با رفتن من داماش باقی می ماند، شک نکنید که لحظه ای درنگ نخواهم کرد و می روم.
وی با تشکر از رامیز محمداف سرمربی پیشین این تیم اظهار داشت: رامیز معرفت به خرج داد؛ زمانی که تصمیم برقطع همکاری آقای محمداف با باشگاه شد، او گفت که من هیچ گونه حق و حقوقی را نمی خوام اما ما قطعا حق و حقوق ایشان را پرداخت خواهیم کرد.
وی افزود: اینجا رشت است، سرزمین جوانمردان. ما خوش استقبال و خوش بدرقه ایم و بزودی جلسه و ضیافتی جهت تقدیر از رامیز برگزار می کنیم.
مالک داماش در ادامه به معرفی هادی طباطبایی پرداخت و بیان داشت: هادی از شیرمردان این سرزمین است. کسی که فوتبالش را ازاینجا آغاز کرد و به تیم ملی چه در کسوت بازیکن و چه مربی رسید و وقتی که قرار بر این شد که به داماش بیاید، گفت که به خاطر مردمم، شرافتم و شما آمده ام.
حاجی پور با بیان اینکه طباطبایی پیش از این پیشنهاداتی از تیم های سطوح بالاتر و لیگ برتر داشته است اما رشت را در گام باشگاهی انتخاب نموده، گفت: ما تیم اخلاق هستیم، شاید بازی را واگذار کنیم ولی اخلاق را نه. آن هایی که ناسزا می گویند ازما نیستند. ما اخلاق را مهمترین چیز می دانیم و به همین دلیل مربی ای را آورده ایم که در زمان بازی اش هیچ گاه حاشیه ای نداشته است.

در ادامه این مراسم، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با تشکر از سرمربی جدید داماش عنوان داشت: متشکرم از هادی طبایی که در این برهه حیثیت سیاسی، اجتماعی و ورزشی خود را گذاشت تا انشالله با همیت شما بازیکنان برای شهرش اعتبار کسب کند.
مهندس محمدمهدی الطافی با بیان اینکه هادی نیازی به معرفی ندارد، گفت: به احترام جمع و این رسم جناب آقای سید هادی طباطبایی را به عنوان سرمربی داماش گیلان معرفی می کنم و برای ایشان آرزوی توفیق می کنم.
وی ادامه داد: ایشان آمدنشان به داماش و رشت را وظیفه خود می دانند اما من می دانم که شاید او می توانست در جاهای دیگری پیشرفت داشته باشند. هادی یک برند است و آمدن او به داماش آن هم در این شرایط اعتبار و شخصیت می دهد .

در پایان هادی طباطبایی سرمربی جدید داماش گیلان در آغاز صحبت هایش، ضمن تشکر از رامیز محمداف سرمربی پیشین داماش گفت: دلیل ویژه تشکرم این است که رامیز بازیکنان خوبی را در کنار هم قرار داده است، اما دلیل اینکه چرا نتیجه نگرفته اید را شما باید به من بگویید.
وی ادامه داد: من آمده ام که کمک کنم و اگر شما بخواهید انشالله در ادامه اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد. زمانی که با باشگاه برای همکاری صحبت کردم، به من گفتند دست تو باز است و هر بازیکنی که می خواهی را کنار بگذار و هر بازیکنی که می خواهی را هم می آوریم؛ اما امروز با وجود شما من نیاز به هیچ بازیکنی ندارم، مگر آنکه شما خلاف صحبت هایم را اثبات کنید که من فکر می کنم این اتفاق نمی افتد.

استقبال جمعی از هواداران داماش گیلان با دو دسته گل و قربانی کردن گوسفند از نکات جالب توجه حاشیه این مراسم بود. همچنین رضا علیزاده مدیرکل اداره میراث فرهنگی وگردشگری گیلان نیز مهمان ویژه این مراسم و تمرین امروز بود.
پس از برگزاری مراسم معارفه نخستین تمرین داماش گیلان با حضور هادی طباطبایی به مدت نود دقیقه برگزار شد.
گزارش تصویری معارفه هادی طباطبایی را مشاهده می فرمائید: