کلاس استاژ و بازآموزی داوری کاراته در گیلان با حضور بانوی نخبه گیلانی داوری برگزار شد.
به گزارش وارش اسپرت – پایگاه خبری تحلیلی ورزش گیلان، کلاس استاژ و بازآموزی داوری کاراته ظهر امروز (جمعه) در محل هیات کاراته استان گیلان با حضور “فریبا مدنی” عضو گیلانی کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته و همسر ایشان “سیروس مدنی” داور جهانی کاراته که در کشور آمریکا ساکن هستند، برگزار شد.

فریبا سعیدی نایب رییس هیات کاراته گیلان در حاشیه مراسم امروز تجلیل از قهرمانان و کلاس بازآموزآموزی داوری کاراته به خبرنگار وارش اسپرت گفت: خانم “فریبا مدنی” که از نخبه های داوری در جهان و دبیر کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته هستند، همه ساله در ایران و تهران چنین کلاسی را برگزار می نمایند و با توجه به اینکه ایشان اصالتا اهل گیلان و رشتی هستند، از خانم مدنی خواستیم تا امسال برای نخستین بار چنین کلاسی را در گیلان برگزار نمایند.
وی ادامه داد: این کلاس یک کار بین المللی است که در رشت انجام می شود و به همین جهت از اهمیت بالایی برخوردار است و امیدواریم در این جلسه توانسته باشیم به خوبی از علم و دانش ایشان استفاده کنیم.
سعیدی افزود: همانطور که در جریان هستید استاد مسعود رهنما نیز به تازگی عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته شده اند و اینکه دو گیلانی اینگونه در سطح جهانی حضور دارند بسیار باعث مباهات و افتخار است.

در حاشیه این کلاس، مراسم تجلیل از قهرمانان نیز با حضور چهره هایی همچون محمدصادق حسنی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی،میرشهاب مومنی نایب رییس هیات فوتبال گیلان، محمدحسن عاقل منش عضو سابق شورای شهر رشت، مصطفی عاقل منش مشاور جبارکوچکی نژاد و سرپرست هیات تنیس روی میز گیلان، علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود رشت، اسفندیار زیال رئیس هیات کاراته استان ، محمدرضا عابدی محزون مشاور مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و جمعی از چهره های ورزشی و قهرمانان کاراته اسان برگزارشد که در آن مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان نیز به ایراد سخنرانی پرداخت.
در این مراسم از نفراتی چون فاطمه قاسمی و غفار تشکری از مربیان تیم ملی کاراته، مجتبی قاسمی دارنده مدال برنز بازیهای آسیایی، اردلان گیلان پور قهرمان آسیا در رده امید، سعید حسنی پور قهرمان آسیا و جهان، حقانی فر پیشکسوت کاراته و… تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

گزارش: مهرداد ثابت
گزارش تصویری کلاس استاژ و بازآموزی داوری با حضور سرکار خانم فریبا مدنی و همایش تجلیل از قهرمانان کاراته را در ادامه مشاهده می فرمائید.
عکس ها: علی خیرخواه
(ترتیب عکس ها از ستونی و از بالا به پایین)