سرپرست داماش گیلان می گوید اگر به خواسته های این تیم رسیدگی نشود، در فینال جام حذفی شرکت نمی کنند.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران دhماش گیلان به نقل از ورزش سه، محمدرضا حاجی پور سرپرست تیم داماش گیلان، با بیان اینکه مصاحبه داوود رفعتی نه تنها تسکینی برای آنها نبود، بلکه بیشتر موجب عصبانیت شد، گفت: برخلاف گفته رییس دپارتمان داوران تعداد زیادی از کمک داوران بین المللی در داخل کشور حضور دارند و حرف های ایشان فقط یک سری توجیهات خنده دار است.

وی با اشاره به اینکه شب قبل از مسابقه پلی آف داماش گیلان با نیروی زمینی تهران هر دو کمک داور مسابقه به دلایل مبهم عوض شدند، اظهار داشت: همین کمک های تعویضی به نوبت هرکدام یکی از گل های صد درصد درست ما را آفساید اعلام کردند و بعد ما نباید شک کنیم که دسیسه ای در کار است؟

 

او افزود: حرف های رفعتی مبنی بر تاثیرگذار نبودن اشتباهات داوری در نتیجه مسابقه یک شوخی زشت است، داور در حالی که نیم متری دور از صحنه بود دو گل درست ما را آفساید گرفت و از دو پنالتی ما چشم پوشی کرد و یک هند عمد در موقعیت تک به تک را ندیده گرفت. چگونه می شود در نتیجه بی تاثیر باشد؟

آیا رییس فدراسیون فوتبال از پلشتی های وحشتناک لیگ دو، خبر دارد؟ وقتی می گوییم در بازی استقلال اهواز با خوشه طلایی ۸ بازیکن استقلال حاضر به بازی نشدند، می گویند تبانی محرز نشده و وقتی عامل پرداخت خوشه طلایی به تیم مقاومت دستگیر می شود، می گویند پیش از عمل جرم دستگیر شدند و تبانی انجام نشده است!

 

حاجی پور ادامه داد: وقتی یک تیم صد درصد خصوصی با ارایه فوتبال پاک سه سال پیاپی تا یک قدمی صعود پیش می رود و با دست گذاشتن روی زانوهایش می خواهد بلند شود و عاملان فساد مانع می شوند، چه انگیزه ای برای ادامه دادن باقی می ماند و چه جوابی برای ده ها هزار هوادار پرشور وجود خواهد داشت؟

سرپرست داماش گفت: داماش پرطرفدار ترین تیم در لیگ دسته دوم و اول است و وقتی از فوتبال خصوصی حرف می زنیم، هدف اول و اول و اول آن جذب هوادار است و فوتبال بدون تماشاگر می میرد. شما تمام هواداران لیگ دسته دوم را کنار هم بگذارید، به اندازه داماش نیستند. در لیگ دسته اول هم هیچ تیمی به اندازه ما هوادار ندارد. 15 هزار هوادار در ورزشگاه با سوت های هدفدار دلشکسته راهی خانه شدند.

 

حاجی پور افزود: ما در فینال جام حذفی شرکت نخواهیم کرد. برویم در یک نمایش شرکت کنیم و آنجا هم سرمان را ببرند و بازیچه شویم؟ تا زمانی که پرونده تبانی خوشه طلایی که به ناحق صعود مستقیم را از ما گرفت و اشتباهات تاثیرگذار و عمدی تیم داوری بازی پلی آف بررسی و اعلام نشود، در مسابقه فینال شرکت نمی کنیم.