داماش در دیداری دور از خانه با برتری برابر شهروند رامسر به صدرنشینی خود امتداد داد.
به گزارش وارش اسپرت تارنمای هواداران داماش گیلان، در چهارچوب هفته دهم از مرحله نخست رقابت‌های لیگ سه فوتبال باشگاه‌های کشور، دو تیم شهروند رامسر و داماش گیلان از ساعت ۱۴ امروز (پنجشنبه) در استادیوم شهید چمران رامسر به مصاف هم رفتند که این دیدار پرحاشیه در نهایت با یک گل به سود داماش گیلان خاتمه یافت.
تک گل این بازی را محمد طالبی در دقیقه ۵۵ بازی به ثمر رساند. همچنین تیم شهروند نیز در دقیقه ۸ یک ضربه پنالتی را توسط امیر رمضانی به تیرک دروازه داماش کوبید.
این بازی بازی چندین بار به دلیل اعتراضات تیم شهروند رامسر و درگیری با داور مسابقه و همچنین تیم داماش متوقف شد.
به این ترتیب داماشی‌ها با کسب این ۳ امتیاز با ۱۷ امتیاز از ۹ بازی خود در فاصله سه هفته به پایان مرحله اول لیگ سه، در جایگاه نخست جدول گروه دوم این مسابقات قرار گرفتند.
داماشی‌ها چهارشنبه هفته آینده در دیداری حساس میزبان تیم آریو اسلامشهر خواهند بود.
ترکیب داماش گیلان: عرفان گودرز قلعه نویی (۱)، امیرمحمد پورطالمی (۴۶)، مهرام دامادی (۵)، رضا امیدی (۱۴)، پیام توانایی (۳)، محمد طالبی (۱۰) (از ۷۳ امید کلانتر)، مهرگان گلبرگ (۶)، میثم میرپسندیده (۱۸) (از ۴۶ سیامک علیزاده)، آرمان شکوری (۹) (از ۶۱ آرمان آبسالان)، مسعود نوری (۱۱)، محمد غلامی (C) (۹۹) (از ۶۱ راستین خرمدل).
درحاشیه:
-در مراسم ابتدایی مسابقه بنری از سوی باشگاه داماش تدارک دیده شده بود که بر روی آن عبارت «رشت و رامسر یک فرهنگ و یک تاریخ» درج شده بود.
-برای اولین بار محمدغلامی، مهاجم کهنه کار داماش در ترکیب ثابت این تیم قرار گرفت و بازوبند کاپیتانی را نیز بر بازو بست.
به دلیل اینترنت ضعیف محل برگزاری مسابقه پخش اینترنتی مسابقه از طریق اینستاگرام به شدت دچار مشکل شد.
-به دلیل اعتراضات به شرایط داوری در نیمه اول، اعتراضاتی از نیمکت داماش صورت گرفت که در ادامه برای لحظاتی بین کادر دو تیم هم تنش‌هایی ایجاد شد و همین مسئله سبب شد تا بازی برای دقایقی قطع شود.
-به دلیل مصدومیت میثم میرپسندیده در نیمه اول، داماشی‌ها نخستین تعویض خود را به صورت اجباری در بین دونیمه انجام دادند.
-نیمکت تیم رامسر در دقیقه ۷۰ بازی اقدام به اعتراض شدید علیه داوری مسابقه کرد و یکی از نیمکت نشینان این تیم نیز ضربه‌ای را به سمت داور مسابقه پرتاب کرد! این قطع مسابقه چندین دقیقه بعد نیز تکرار شد.

لحظات حساس بازی:  
۸۷: شوت خطرناک راستین خرمدل در زاویه‌ای تقریبا بسته، میلیمتری از کنار دروازه تیم شهروند به بیرون می‌رود.
۸۰: راستین خرمدل مهاجم داماش در موقعیتی تک به تک قرار میگیرد که خروج به موقع گلر تیم میزبان راه توپ او به سمت دروازه را می‌بندد.
گل برای داماش گیلان در دقیقه ۵۵: پرتاب اوت از داماشی‌ها در یک فعل و انفعال در درون محوطه جریمه به محمد طالبی می‌رسد و او هم پس از یک گام و یک چرخش توپ را به سمت دروازه تیم میزبان شلیک می‌کند و گل اول مسابقه را به ثمر می‌رساند.
۴۰: دو موقعیت پی در پی و خطرناک برای داماشی‌ها روی فشاری که بر دروازه رامسری‌ها وارد می‌کنند. ابتدا روی ضربه ایستگاهی داماش می‌توانست به یک گل برسد و در ادامه بر روی حرکتی ترکیبی موقعیتی خطرناک شکل میگیرد که تو در حالی که به سمت چارچوب دروازه تیم رامسر می‌رفت، به بازیکنان تیم میزبان برخورد می‌کند و تبدیل به کرنر می‌شود.
۳۶: هر چه از زمان بازی گذشت، داماشی‌ها بهتر توپ و میدان را در اختیار گرفتند برای چند نوبت با همین مالکیت بهتر موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای را ایجاد کردند که البته مشخصا نتوانستند موفق شوند.
۲۷: پاس تودر میرپسندیده در موقعیتی مناسب به محمد غلامی می‌رسد که ضربه او به فضای بالای دروازه می‌رود و این موقعیت از دست می‌رود.
۱۵: به دلیل اعتراضات به شرایط داوری، اعتراضاتی از نیمکت داماش صورت گرفت که در ادامه برای لحظاتی بین کادر دو تیم هم تنش‌هایی ایجاد شد و همین مسئله سبب شد تا بازی برای دقایقی قطع شود.
۱۳: بر روی یک ضربه کرنر داماشی‌ها با ضربه سری که مهاجم تیم می‌زند امکان باز کردن دروازه تیم شهروند را دارد که توپ درست به جایی می‌رود که دروازه بان حضور دارد.
پنالتی در دقیقه ۸ برای شهروند رامسر: در پی نفوذ مهاجم تیم رامسر، پورطالمی بر روی خط محوطه جریمه مرتکب خطای پنالتی می‌شود، اما ضربه پنالتی توسط امیر رمضانی و درحالی که عرفان قلعه نویی در جهت درست ضربه حرکت کرده بود به دیرک دروازه برخورد می‌کند و وارد دروازه نمی‌شود.
۵: موقعیت اول برای شهروند رامسر در درون محوطه جریمه که شوت بازیکن این تیم در شرایط نامتعادل پس از برخورد به مدافعین داماش تبدیل به کرنر میشه.