دور برگشت رقابت های تکواندو پومسه قهرمانی منطقه یک مردان کشور جام نشاط روز شنبه با معرفی تیم ها و نفرات برتر در رشت پایان یافت.

 
به گزارش وارش اسپرت- پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان ، در این دوره از رقابت ها ، ۲۸۰ تکواندوکار پومسه رو از استان های مختلف کشور حضور داشتند که در بخش انفرادی در اوزان مختلف و در دو رده استاندارد و ابداعی و همچنین در بخش تیمی در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت با هم به رقابت پرداختند. 
 
 
در پایان این رقابت‌ها در بخش انفرادی استاندارد، در رده سنی کمتر از ۱۲ سال بهداد نقی ئی از تیم راهیان تهران، در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال محمدرضا محمودی از تیم راهیان و در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال محمدجواد حسینی از تیم بیوران تهران عنوان نخست را کسب کردند.
 
 
در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال نیز محمدمهدی جمشیدی از همدان، در رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال جواد طولابی از تیم بیوران تهران ، در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال مجید گلیج از بیوران و در رده سنی بالای ۵۱ سال ابراهیم لطفی از تیم راهیان تهران موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.
 
 
همچنین در پایان رقابت های انفرادی بخش ابداعی در رده‌ سنی کمتر از ۱۴ سال امیرحسین باسامی از تیم بیوران تهران ، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال آرمین اسدی از تیم راهیان تهران ، در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال احمدرضا نجفی عرب از تیم راهیان تهران و در رده سنی بالای ۳۱ علیرضا خلیلی از راهیان تهران اول شدند. 
 
 
در رقابت های بخش تیمی پومسه مردان نیز در رده سنی زیر ۱۴ سال تیم بیوران تهران، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال تیم بیوران تهران ، در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال و همچنین در رده سنی بالای ۳۱ سال تیم های بیوران تهران مقام قهرمانی را کسب کردند. 
 
 
هفته اول تا سوم دور برگشت مرحله نهایی رقابت های تکواندو پومسه قهرمانی منطقه یک مردان کشور ، از جمعه شب با حضور ورزشکاران ۲۰ استان کشور در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت آغاز شده بود.
 
 
 
/پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان