علی امیری به دلیل آسیب دیدگی بازی حساس تیمش با سایپا را از دست داده است اما از هواداران تیم داماش گیلان می‌خواهد که همه جانبه در ورزشگاه حاضر شده و از تیم حمایت کنند و تاکید دارد که خودش نیز با همان پای در گچش در ورزشگاه حاضر خواهد شد. وی در بازهای اخیر تیم داماش می‌گوید: ما بازی‌ها خوبی از نظر نتیجه انجام داده‌ایم زیرا دو برد و دو مساوی داشته‌ایم ان شاء الله که بازی با سایپا را هم با هماهنگی و یکپارچگی تیم و بازیکنان ببریم.

وی در باره بازی با سایپا می‌گوید: بازی با سایپا واقعا بازی سختی است زیرا آن‌ها لیگ برتری هستند و تجربه و هماهنگی خیلی خوبی هم دارند اما ما هم بی‌تجربه نیستیم زیرا بازیکنان تیم بسیاری ازآن‌ها تجربه لیگ برتری و حضور در مسابقات حساس و مهم را دارند و مطمئن هستم با همت بازیکنان می‌توانیم در رشت از سد سایپا عبور کنیم. وی خطاب به هواداران می‌گوید: خدای‌اش هواداران داماش ما را تنها نگذاشته‌اند و در سرما و گرما با ما بوده‌اند اما امسال ما انتظار بیشتری از آن‌ها داریم زیرا تیم از نظر بازیکنان و کادر فنی کامل است و همه چشم به صعود به لیگ برتر دوخته‌اند و در عین حال دنبال کسب نتیجه دوچندان در جام حذفی هستند لذا هواداران ما را تنها نگذراند تا با حمایت آن‌ها به لیگ برتر صعود کنیم و نتایج خوبی هم در جام حذفی بگیریم.

به ادامه مطلب مراجعه کنید

امیری گفت: در خط حمله آدمیر و چاووشی حضور خواهند داشت و کادر فنی هم در روزهای اخیر تمرینات خوبی داشتند تا در بازی سخت سه شنبه ان شاء الله نتیجه خوبی بگیریم و من فقط ناراحتم که چرا این بازی حساس را از دست دادم اما هم پای با هواداران در ورزشگاه عضدی حاضر خواهم بود.منبع: داماش ایرانیان