وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان: نشست خبری پس از بازی تیم های داماش گیلان واستقلال تهران با حضور افشین ناظمی سرمربی داماش و امیر قلعه نوئی سرمربی استقلال تهران در سالن کنفرانس استادیوم شهید دکتر عضدی رشت برگزار شد . 

 

ناظمی: اشتباه نمی‌کردیم استقلال تا صبح گل نمی‌زد

 

به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند ولی ما امروز بازی خوبی انجام دادیم و حریف موقعیت زیادی نداشت. نگران نیستم و هرچه در توان دارم به کار می‌گیرم تا امتیازهای بعدی را بگیریم.به گزارش وارش اسپرت افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان پس از شکست دو بر یک تیمش در مقابل استقلال تهران در کنفرانس خبری پس از بازی با بیان مطلب فوق در پاسخ به خبرنگاری که از موقعیت های استقلال می گفت ادامه داد : کدام موقعیت را می‌گویید؟ چرا فقط شما یک نفر این حرف را می‌زنید. مگر توپی را که متوسل‌زاده نبود. وقتی دفاع حریف کند است باید از عمق دفاع حمله کنیم. مگر همان توپی که مهدوی‌ زد و گل نشد از کجا زد؟

 

متن کامل در ادامه مطلب

ناظمی در مورد صحنه مشکوک پنالتی، گفت: آن صحنه را درست ندیدم پس نمی توانم راجع به آن حرف بزنم .

سرمربی داماش در مورد روش بازی این تیم ، گفت: وقتی استقلال از ابتدای نیمه دوم مجیدی را آورد می‌خواست از بازی مستقیم استفاده کند که اشتباه فردی ما باعث گلزنی او شد اگر بازیکن ما اشتباه نمی‌کرد استقلال تا صبح گل نمی‌زد. ما اگر مرکز میدان را هم می‌گرفتیم تاثیری نداشت. وقتی چهار هافبک وسط داشتیم نیازی به تغییر سیستم نداشت.

 

ناظمی در مورد حرف‌های قلعه‌نویی مبنی بر استفاده از بازیکنان بلند قد، گفت: ضعف استقلال را در عمق دفاع دیدیم و هدف اصلی ما آنجا بود. چون مهاجمان ما از گام‌های بلندی استفاده می‌کنند در 15 دقیقه آخر از مهاجمان سرعتی استفاده کردیم. در هر بازی باید به گل برسیم. برای ما معضل گل مفت خوردن است اما به استقلال تبریک می‌گویم و باید به خودمان برگردیم و انشالله از این وضعیت خارج شویم.

 

سرمربی داماش گیلان، دیدار آینده با گسترش تبریز و سپاهان، گفت: برای شش امتیاز آینده برنامه دارم و تیم را برای برد به میدان می‌فرستیم در بازی‌های بزرگ اشتباه‌هات تاثیرگذار است. حالا هم بازیکنان ما نباید اشتباه کنند و به همین محکمی که در اینجا حرف می‌زنم به بازیکنان هم می‌گویم که باید حمله کنیم تا به گل برسیم. از موقعیت‌های‌مان خوب استفاده نمی‌کنیم. اگر مهدوی و متوسل‌زاده از موقعیت‌های گلزنی‌شان استفاده می‌کردند به استقلال نمی‌باختیم. متاسفانه نتایج دست ما را بسته است و نمی‌توانیم تفکر دوم خودمان را پیاده کنیم.

وی ادامه داد: بر اساس قدرت تاکتیکی حریف ترکیب تیم را تعیین کردیم. هادی محمدی را به میدان فرستادیم تا قدرت سرزنی ما اضافه شود. خوشحالم استقلال از آن ناحیه که من فکر می‌کردم به گل نرسید.

 

ناظمی در مورد عملکرد دروازه‌بان تیمش گفت: از بازیکنانم راضی هستم چون زحمت خودشان را کشیدند. امروز دهقانی را گذاشتیم و میلاد فراهانی هم زحمات زیادی برای ما کشیده و از دهقانی هم راضی هستم و امیدوارم در بازی‌های آینده اشتباه‌ها را کم کنیم.

 

امیر قلعه نوئی

 

قلعه نوئی: 5 گل هم می‌خوردیم از هواداران داماش تشکر می‌کردم

 

این برد را به کیوان رفعتی ساجدی که فصل گذشته درگذشت تقدیم کنم. امیدوارم این برد را از ما قبول کند. از مردم خوب رشت به خاطر جو خوب ورزشگاه تشکر می‌کنم. حتی اگر پنج گل هم می‌خوردیم تشکر می‌کردم. از نجف‌نژاد هم تشکر می‌کنم که در این چند روز که به من خیلی حمله شد اما رئیس هیئت مدیره استقلال با اینکه درگیر انتخاب کابینه بود مصاحبه خوبی انجام داد که جای تشکر و تقدیر دارد.

 

به گزارش وارش اسپرت به نقل از فارس امیر قلعه نوئی سرمربی استقلال پس از پیروزی دو بر یک تیمش در مقابل داماش گیلان با بیان مطلب فوق افزود: آقایان می‌گویند نمی‌خواهیم برای استقلال حاشیه درست کنیم. فکر می‌کنند شعور مردم نمی‌رسد دیگر چه می‌خواستند بگویند؟ به روح مادرم قسم امروز روز عزای آنهاست که استقلال برنده شد. دقیقا داستان مار و پله تکرار شده که از این طرف نیش می‌زنند.

وی ادامه داد: در این زمین‌ها بازی سخت است. حتی مهدوی می‌توانست برای داماش گلزنی کند. اعتقاد دارم رشت می‌تواند زمین بهتری داشته باشد و داماش هم در این بازی می‌توانست برنده شود. آنها هرچه بازیکن بلند قامت داشتند در زمین گذاشتند و ما در این بازی‌ها به مشکل نمی‌خوریم. مجیدی را آوردیم چون عمق دفاع‌شان آسیب پذیر است. خدا را شکر می‌کنم قبل از لیگ قهرمانان آسیا بردیم. اگر قهرمان شویم یکی از دلایلش این برد است. زیرا در رشت هر تیمی نمی‌تواند برنده شود. ناظمی فوق العاده کار کرده و فوتبال ما هم به مدیری مثل عابدینی نیاز دارد.

 

سرمربی استقلال در مورد اینکه در ایجاد موقعیت بهتر عمل می کند تا گلزنی، گفت: آمار بازی‌ها را گرفتیم گل‌های زده بدی نداریم باید روزی ناراحت شوم که تیمم ایجاد موقعیت نکند. فکر می‌کنم تیم ما بهترین خط حمله را دارد.

قلعه‌نویی در مورد تعویض‌های تاکتیکی تیمش و دیدار با نماینده تایلند گفت: آنهایی که در این چند روز جو درست کرده‌اند دوست دارند ما مقابل حریف تایلندی بازنده شویم آنها به فکر منافع ملی نیستند و خودشان می‌خواهند به همه چیز برسند. هر سه مصدوم تیم استقلال برای بازی با حریف تایلندی آماده خواهند شد. از سازمان لیگ خواهش می‌کنم از توپ‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا استفاده کنند. امروز با این توپ بازی کردیم و هفته بعد باید با توپ‌های ای اف سی بازی کنیم. حریف تایلندی هشت بازیکن خارجی دارد و از تیم‌های قدرتمند آسیا محسوب می‌شود ولی می‌توانیم این تیم را شکست دهیم.

وی در مورد اعلام شرکت پوما برای توپ دادن به ایران، گفت: من فقط یک ایراد فنی گرفتم ولی نمی‌دانم چرا آقایان معترف شدند و دست خودشان را رو می‌کنند. من اسم کسی را نیاوردم. چرا همه موضع گرفتند؟ جعفری گفت این توپ‌ها مجانی است اما بروید از سازمان لیگ بپرسید بابت این توپ‌ها از پول استقلال کم می‌کنند. این تناقض‌ها چه معنایی دارد؟ دادکان در زمان خودش هم توپ گرفت و هم پول اما هر کسی حرف می‌زند یا مافیا می‌شود یا باید سیل او را ببرد.

 

وی در مورد اینکه تشکر از نجف‌نژاد برای طعنه زدن به کسی بود یا نه گفت: من که نگفته بودم او مصاحبه کند ولی ناراحتم این همه به من حمله شد اما کسی مصاحبه نکرد تعجب کردم که نجف‌نژاد با آن همه مشغله آن مصاحبه را کرد که باید از او تشکر کنم.

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید