اسماعیل حسن زاده که امروز دوشنبه اعلام کرده بود در سریعترین زمان ممکن رای نهایی دیدار جنجالی تیم های فوتبال پرسپولیس و داماش گیلان را اعلام خواهند کرد، از مشخص شدن نتیجه نهایی این دیدار خبر داد و گفت: در چنین مواردی نتیجه بازی 3 بر صفر به سود تیمی می شود که نقشی در جنجال آفرینی ها نداشته که در مورد بازی هفته بیست و نهم داماش 3 بر صفر برنده می شود.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با شبکه خبر خاطرنشان کرد: همچنین پس از بررسی گزارش‌های ناظران این دیدار تیم‌های فوتبال داماش و پرسپولیس هر یک به مبلغ 10 میلیون تومان جریمه نقدی شده و تیم فوتبال پرسپولیس به کسر 2 امتیاز محکوم شد. ضمن اینکه علی کریمی کاپیتان تیم فوبتال پرسپولیس نیز به دلیل حسن رفتار مبلغ 5 میلیون تومان پاداش دریافت خواهد کرد.

 

اسماعیل حسن زاده افزود: این فرصت برای دو باشگاه پرسپولیس و داماش فراهم است که نسبت به مبلغ جریمه تعیین شده اعتراض کنند. ضمن اینکه پرسپولیس نیز می تواند در مورد کسر دو امتیاز نیز درخواست تجدید نظر کند.

 

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و داماش گیلان در هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر شامگاه یکشنبه در شرایطی که با پیروزی 2 بر یک تیم داماش در وقت های اضافه پیگیری می شد، به دلیل توهین و شعارهای زننده هواداران پرسپولیس علیه داور مسابقه نیمه کاره رها شد.

 

*وارش اسپرت : از مسئولین و مدیریت داماش انتظار داریم که نسبت به جریمه 10 میلیون تومانی اعتراض کنند چرا که بر اساس موارد مشابه تاکنون چنین جریمه ای در این فصل برای هیچ کدام از تیم های میزبان و مهمان در نظر گرفته نشده است.