کاپیتان داماش گیلان میگوید که داماش امسال باتجربه تر از گذشته است و از هفته نخست بدنبال صدرنشینی خواهد بود.

محمد مختاری در خصوص شرایط داماش و دیدار تدارکاتی اخیر تیمش برابر کاسپین قزوین در گفتگو با خبرنگار وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان گفت: کادرفنی در اینگونه دیدارها، از تمامی بازیکنان استفاده می کند چرا که اکنون در حال پیاده کردن تاکتیک هایی هستیم که در تمرینات انجام می دادیم.

 

کاپیتان داماش ادامه داد: بازیکنانی که امسال جذب تیم شده اند از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و از ستاره های تیم های خودشان بوده اند؛ در واقع داماش امسال باتجربه تر از فصل های قبل شده است.

 

وی در پاسخ به سوالی در خصوص مسائل مالی باشگاه اظهار داشت: باشگاه قرار است بخشی از مطالبات امسال را در این هفته پرداخت کنند.

 

مختاری در مورد دو‌ گروه و یک مرحله ای شدن مسابقات لیگ دو بیان کرد: از نظر من برگزاری مسابقات به این شکل خیلی بهتر شده است و حق هر تیم که باشد صعود می کند. ما باید سعی کنیم از هفته اول صدرنشین بشویم تا در ادامه این لیگ فرسایشی به مشکل نخوریم.

 

کاپیتان داماشی ها در مورد رقیبان هم گروهی لاجوردی های رشت اذعان داشت: برای تیم های دیگر گروه مان احترام قائلیم اما واقعیتش این است که به تیم های دیگر کاری نداریم، چون داماش گیلان خود را برای اول شدن و بازگشت به گذشته پرغرورش آماده کرده است.

 

مدافع با تجربه و شهسواری داماش که از محبوبیت زیادی در بین رشتی ها برخوردار است، در پایان گفت: داماش، بخشی عظیمی از زندگی من شده است و تا زمانی که داماش مرا بخواهد با عشق برای این تیم بازی می کنم و با پیراهن این تیم هم از فوتبال خداحافظی می کنم. ان شاالله امسال با صعودمان بتوانیم دل هواداران مان را شاد کنیم و از شرمندگی سال های گذشته بیرون بیاییم و در نهایت هم با سربلندی خداحافظی کنم.