تیم والیبال بانوان وارنا شهر باران رشت در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی جام باشگاه‌های کشور به پیروزی مقتدرانه دست یافت.
به گزارش وارش اسپرت پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، تیم والیبال وارنا شهر باران که برای برگزاری مسابقات مرحله گروهی خود در رقابت‌های لیگ یک جام باشگاه‌های کشور و به میزبانی شهر یزد در این شهر حضور دارد، در اولین بازی خود با نتیجه سه بر صفر برابر طوبی زنجان به برتری دست یافت.
دختران والیبالیست وارنا در این دیدار در سه ست پیاپی با نتایج قاطع ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر۱۰ و ۲۵ بر ۸ برابر حریف زنجانی خود به پیروزی دست یافتند. وارنا شهر باران فردا (یکشنبه) در دومین دیدار خود به مصاف آکادمی آتش و یخ می‌رود.
مرحله نخست مسابقات والیبال بانوان جام باشگاه‌های کشور در سه گروه ۶ تیمی و به میزبانی شهر یزد برگزار می‌شود و وارنا شهر باران رشت با تیم‌های پارس لامرد فارس، اکسون، طوبی زنجان، آکادمی آتش و یخ و فرهنگسرای جوان ارومیه همگروه است.
در پایان مرحله نخست دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی راه می‌یابند و ۶ تیم راه یافته به این مرحله، برای تعیین سه تیم صعود کننده به سوپر لیگ با هم به رقابت می‌پردازند.