کاپیتان داماش گیلان در خصوص دیدار فینال جام حذفی با پرسپولیس گفت: در حال حاضر آنها بهترین تیم فوتبال ایران هستند و مطمئن باشید که به هیچ وجه دست و پا بسته نیستیم در بازی سایپا همین را نشان دادیم که چه شایستگی داریم

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، محمد مختاری در گفت و گو با ایلنا درباره رویارویی با پرسپولیس تهران در مرحله فینال جام حذفی گفت: ما مدتی تمرین نکردیم و طی چند روز گذشته برنامه آماده سازی خوبی داشتیم تا به فینال جام حذفی برسیم. با وجود بازیکنانی که حتی دیر به ما اضافه شدند تمرین خوبی داشتیم و حالا آماده این بازی حساس هستیم.

او ادامه داد: صد در صد دور بودن از مسابقات به ما لطمه زد و بعد از بازی نیروی زمینی تا الان تنها یک بازی دوستانه داشتیم تا در شرایط آمادگی باشیم. چون به هر حال این بازی فینال جام حذفی است بازیکنان ما انگیزه لازم را مقابل پرسپولیس دارند. وضعیت ما نامشخص بود و به یکباره تصمیم گیری شد که در این بازی حضور داشته باشیم.

مختاری درخصوص شرایط پرسپولیس گفت: به هر حال پرسپولیس در هر شرایطی همان تیم با انگیزه است. در حال حاضر آنها بهترین تیم فوتبال ایران هستند و مطمئن باشید که به هیچ وجه دست و پا بسته نیستیم در بازی سایپا همین را نشان دادیم که چه شایستگی داریم. مقابل ماشین سازی هم به این شکل بود با اینکه چندین بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. ما غیرقابل پیش بینی هستیم و مطمئن باشید فردا می‌بینید که رقیب سرسختی برای پرسپولیس خواهیم بود.

کاپیتان داماش درباره اینکه تصمیمات داوری در بازی قبلی پرسپولیس مقابل سپاهان حواشی به دنبال داشته گفت: دیگر آب از سر ما گذشته است. به نظرم از داوری بازی ما با نیروی زمینی که کل ایران آن را دیده‌اند بدتر هرگز رقم نمی‌خورد. همین داور در بازی سپاهان و پرسپولیس داور پشت خط بود.

مختاری در این خصوص که برای فصل آینده چه تصمیمی دارد گفت: من در هر صورت که ما قهرمان شویم یا پرسپولیس قهرمان شود، چه داماش فصل بعدی لیگ یک، دو یا حتی سه هم باشد من نفر اول هستم که قراردادم را تمدید می‌کنم و فکر دیگری نخواهم داشت. ما در حال حاضر تصمیم داریم جایگاه اصلی داماش را نشان بدهیم که لیگ برتر است؛ این حق داماش نیست که در این سطح از فوتبال ایران باشد و می‌خواهیم شایستگی‌های خود را برابر تیم پرسپولیس اثبات کنیم.