لیست داماش گیلان در بازی برابر شهرداری کاشان مشخص شد.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، اشکان توانا، مجتبی فرهادی، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد، مجید هوتن، بابک رمضانی، محمد صالحی، آزاد جعفرزاده، حسین نظیری، محمد همرنگ، محمد غلامی، هادی سهرابی، علیرضا صبوری، حامد اکبری پور، سامان نورمحمدی، علیرضا تربره، امین متوسل زاده و حسن رمضانی اسامی هجده بازیکنی است که در سفر به کاشان داماشی ها را همراهی کرده اند.

محمد مختاری و مسعود روزبهانی و همچنین محمدرضا حاجی پور سرپرست تیم محرومان انضباطی داماش در دیدار فردا هستند.  

داماش گیلان که شنبه شب به کاشان رسید و در هتل امیرکبیر این شهر مستقر شد، از ساعت 14 یکشنبه (امروز)  به مدت یک ساعت در استادیوم محل برگزاری دیدار فردا به تمرین پرداخت.

لازم به ذکر است که داماشی ها در طول فصل و تاکنون، به غیر از بازی با شهید کریمی جویبار، در تمامی بازی های خارج از خانه توانسته اند با رایزنی زمین اصلی مسابقه را برای آخرین تمرین خود در اختیار بگیرند که با توجه به ضعف رسانه ای در رقابت های لیگ دو و به طبع کارشکنی ها فراوان، این مسئله جای تقدیر دارد. 

دیدار حساس تیم های شهرداری کاشان و داماش گیلان در چهارچوب هفته نوزدهم دور اول رقابت های لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور، از ساعت 14:15 دوشنبه 11 بهمن در استادیوم امیر کبیر کاشان برگزار می شود.