وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان : دقایقی پیش خبر رسید که قرارداد واگذاری باشگاه داماش گیلان به شرکت سرمایه گذاری و تامین خودروی صدرا امضا شد .

به گزارش وارش اسپرت، عصر روز چهارشنبه 4 مرداد 1391 قرارداد واگذاری باشگاه داماش گیلان به امضای طرفین قرارداد رسید و تنها برخی از کارهای اداری باقی مانده است که بنا به گفته مسئولین باشگاه به نظر نمی رسد مشکل خاصی در این راه باشد .

قویدل مدیرعامل این شرکت به همراه امیر عابدینی مدیرعامل داماش فردا (پنجشنبه) به رشت خواهند آمد و صبح جمعه نیز در کنفرانس خبری حاضر می شوند .به همین دلیل تغییری در زمان برنامه استقبال هواداران بوجود آمد و این استقبال به احتمال زیاد به جای عصر روز پنجشنبه در صبح روز جمعه برنامه ریزی خواهد شد. ساعت و زمان دقیق حضور هواداران پیش از ظهر پنجشنبه از طریق بخش اطلاعیه یا اخبار کوتاه سایت اعلام می شود . 

در همین راستا سایت رسمی باشگاه داماش گیلان بیانیه ای را روی خروجی خود فرستاد که به نوعی مهر تائید بر مطلب صبح امروز و خبر فعلی ما دارد که در ادامه می خوانید :

 

 

سخنی با هواداران : اتفاقات مبارکی در راه است

"… صبوری، تلاش و پیگیری همه ما به بار نشست و تیم داماش گیلان با افتخار راه خود را ادامه خواهد داد…

در ایام ماه مبارک رمضان و طلیعه میلاد امام حسن مجتبی (ع)، به میمنت و مبارکی این ایام و این میلاد نور، اتفاقات میمون و مبارکی در راه است. شاید ادعیه شما جوانان در سحرهای عشاق و غروب افطار به هدف اجابت رسیده است.همیشه دغدغه ما و شما این بود که کشتی فوتبال داماش گیلان به گل ننشیند. الحمد لله و المنه خریدارانی پا پیش گذاشتند که اهدافی مقدس را در راه خدمت به نسل جوان دنبال می کنند.امید است در آدینه پیش رو نقطه عطفی برای روزهای شکوفا و بالنده فوتبال گیلان رقم خورد. صبوری، تلاش و پیگیری همه ما به بار نشست و تیم داماش گیلان با افتخار راه خود را ادامه خواهد داد. جا دارد از همه کسانی که در یک سال گذشته برای رضای خدا و خدمت به نسل جوان این مرز و بوم تیم را مدد دادند بویژه حضرت آیت الله محسنی اژه ای و آیت الله قربانی دامت توفیقاتهما، مسئولان محترم استان گیلان و شما هواداران و مردم دلسوز تشکر و قدردانی نماییم.

سایت داماش گیلان

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید