ملی پوش ایرانی در گفتگو با رسانه های هلندی در خصوص مشکل خصوصی و دغدغه ای که فکرش را به خود مشغول کرده بود صحبت کرد.
به گزارش وارش اسپرت – پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، تقریباً ۶ هفته پیش علیرضا جهانبخش در حرکتی غیرمنتظره پس از به ثمر رساندن یک گل بسیار دیدنی مقابل هراکلس از خوشحالی بعد از گل خودداری کرد و در آغوش همبازیانش اشک ریخت.
پس از این بازی وان دن بروم، سرمربی آلکمار پرده از مشکلی برداشت که ذهن علیرضا را به خود مشغول کرده است: “علیرضا یک مدت است که به دلیل مشکلی خصوصی فکر و ذهنش اذیت می‌شود. برای همین من قبل بازی با او صحبت کردم و مشورتی داشتیم که امروز بیشتر استراحت کند. با این حال وقتی علیرضا در بازی امروز به این شکل توپ را مثل موشک به زاویه بالای دروازه زد، خیلی برای او خوشحال شدم”.
پس از پایان این بازی بلافاصله عکسی از جهانبخش و پروفسور مجید سمیعی فوق تخصص شهیر مغز و اعصاب در آلمان منتشر شد تا مشخص شود مشغله فکری علیرضا یه بیماری یکی از نزدیکانش مربوط می شود.

 

علیرضا جهانبخش و پروفسور سمیعی

حالا بعد از گذشت بیش از یک ماه علیرضا پرده از مشکلش برداشت و در گفتگو با رسانه های هلندی اعلام کرد که فکر و ذکرش درگیر بیماری مادرش بوده و پس از بهبودی او با روحیه تر از همیشه به تمرینات آلکمار بازگشته است.
رسانه های هلندی نیز پس از پاس گل زیبای علیرضا در بازی دوستانه مقابل آگزبورگ با تیتر “بازگشت جهانبخش” به تعریف و تمجید از او پرداختند.

 

علیرضا جهانبخش و پدر و مادرش

 

جهانبخش در این خصوص گفت: متأسفانه چندی پیش باخبر شدم مادرم دچار تومور مغزی شده و همین موضوع فکر و ذهنم را بهم ریخت. من برای فوتبال به هلند آمده ام اما اولویت من همیشه خانواده است به همین خاطر از باشگاه آلکمار اجازه گرفتم تا پیگیر درمان مادرم باشم. پس از آن به جراح چیره دست ایرانی پروفسور مجید سمیعی مراجعه کردم و از ایشان بسیار ممنونم که به من و خانواده ام لطف داشتند. حالا مادرم پس از پشت سر گذاشتن عمل جراحی بهبود یافته و سلامتی اش را دوباره به دست آورده است. من از این بابت بسیار خوشحالم و از این پس با روحیه تر از قبل در خدمت آلکمار هستم. از مسئولان باشگاه هم که من را درک کردند و اجازه دادند به بیماری مادرم رسیدگی کنم بسیار ممنونم.

 

 /11 نیوز