وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان: مدیرعامل باشگاه داماش در واکنش به صحبت‌های محمد رویانیان علیه وی، از مدیرعامل پرسپولیس به شدت انتقاد کرد و حرف‌های او را از سر عقده دانست!
امیر عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در واکنش به حرف‌های مدیرعامل پرسپولیس علیه وی، اظهار کرد: از وقتی رویانیان به فوتبال آمده، بیشترین برخوردها را بین مدیران شاهد هستیم. ایشان رفتاری دارد که این رفتار و گفتارش به نوعی بروز عقده است!

وی ادامه داد: نمی‌دانم رویانیان به دنبال چیست؟ وقتی تیمش می‌برد بد می‌گوید، قبل و بعد بازی‌ها بد گویی می‌کند و از حرف‌های دیگران بد برداشت می‌کند. نمی‌دانم چرا او فکر می‌کند که مردم باید در اختیارش باشند و مدیران باید سکوت کنند؟ او به هیچ کسی احترام نمی گذارد و انتظار دارد همه به او احترام بگذارند، چرا فکر می‌کند پرسپولیسِ او را تافته جدا بافته است؟

عابدینی در ادامه از سایر مدیران لیگ برتر هم انتقاد کرد و گفت: واقعا برای امثال فتح‌الله‌زاده متاسفم که وقتی از رویانیان پول قرض می‌کنند، دیگر زبانشان بسته می‌شود! متاسفانه در شرایط موجود پول حرف اول و آخر را می‌زند. ما پول نداریم، اما یک دنیا عزت داریم و به کسی اجازه نمی‌دهیم که پا روی حریم ما بگذارد.
 

مدیرعامل داماش ادامه داد: چندی پیش گفتم برخی افراد با کفش روی فرش فوتبال قدم می‌گذارند. منظورم از این حرف، اخلاق بود و اصلا به رویانیان ربطی نداشت. آن زمان شایعه تبانی من و رویانیان مطرح شده بود و حرفم به نفع او بود، ولی او نفهمید و آن مصاحبه بی‌ربط و تند را انجام داد. با این حال بعد از آن صحبت‌ها باز هم جواب تلفنش را دادم. او به من زنگ زد و گفت که حرف‌هایش را به حساب جنگ‌ زرگری بگذارم! من هم در جوابش خندیدم و گفتم یعنی چه که آدم هر چه دلش می‌خواهد به دوستش بگوید و بعد آن را به حساب جنگ زرگری بگذارد؟ اتفاقا این حرف ها به جنگ «حیدری نعمتی» شبیه‌تر است!

وی افزود: متاسفانه رویانیان به این کارهایش ادامه می‌دهد. می‌خواهم به او بگویم که "نترس! والله و تالله من به پرسپولیس نمی‌آیم" چون سن، بضاعت و قدرتم دیگر این اجازه را به من نمی‌دهد. ضمن این که آلودگی‌های فوتبال مرا را از بین برده است.

عابدینی در ادامه به رویدادهای حاشیه‌ای نیمه نهایی جام حذفی اشاره کرد و گفت: داور عالی سوت زد و حق هیچ تیمی را ضایع نکرد. 15 هزار نفر در ورزشگاه بودند و پنج هزار نفر هم بیرون ماندند. این افراد به خاطر حمایتی که از قویدل کرده بودید، یک شعار علیه شما دادند. مگر همین‌ها دهها بار علیه ما شعار ندادند؟ نباید به این دلیل همه چیز را زیر سوال ببریم.

وی ادامه داد: متاسفانه نه نصحیت برای رویانیان فایده دارد نه رفاقت، نه صمیمیت و نه حتی عاطفه. نمی‌دانم با او چه باید کنیم. آسمان عنایت کرده تا او در این جایگاه بنشیند و به همه بدبین باشد و از همه بد بگوید. آیا ما روسیاهیم که باختیم؟ زدن این حرف در فوتبال کار درستی است؟

مدیرعامل داماش درباره کیفیت بازی تیمش برابر پرسپولیس هم گفت: تیم ما خیلی وقت است که خوب بازی می‌کند، ولی نتیجه‌ نگرفتن‌ها برای ما دردآور می‌شود. بازیکنان ما 120 دقیقه با پرسپولیس مساوی کردند که نتیجه‌ خوبی است و در پنالتی‌ها هم طبیعی است که اتفاقات به گونه‌ای خاص رقم می‌خورد. در پنالتی‌ها یک صدم ثانیه‌ها و 10 سانتیمترها موثر است. اگر ابوذر رحیمی توپش را به تیر نمی‌زد ممکن بود همه چیز تغییر کند.

وی ادامه داد: اگر ما فجرسپاسی را در پنالتی بردیم، در واقع پنالتی‌ها فجر را شکست دادند نه ما! دیروز هم پرسپولیس ما را نبرد، بلکه ما به پنالتی‌ها باختیم.

عابدینی در واکنش به انتقادهای حمید درخشان از تیم هم گفت: ایشان لطفا از این اظهارنظرها نکنند. همین‌ها بودند که علیه تیم جوسازی کردند. وقتی رفیق شفیق ایشان که به قول آنها مالک و به نظر من خریدار باشگاه است یک روز قبل بازی علیه من بیاینه می‌دهد، یعنی حاضر شده به خاطر دوست خود یعنی رویانیان ، داماش را از بین ببرد. هر گاه قویدل مالک باشگاه شد می‌تواند هر کاری خواست بکند.

وی افزود: درخشان گفته به قویدل نزدیکتر است، معلوم است که این طور است. ایشان به هر کس که پول دارد نزدیک‌تر است! من که فروشنده هستم و معلوم است پولی ندارم، ولی قویدل خریدار است و حتما پول دارد.

عابدینی درباره انتقال بازی از جمعه به شنبه و انتقادهایی که در این زمینه مطرح شده بود هم گفت: رویانیان با تاج جلسه‌ای داشته و چنین درخواستی کرده بود. من هم می‌دانستم که ممکن است چنین شود بنابراین وقتی تاج با من تماس گرفت موافقت کردم. این کار چند دلیل داشت، اول این که اگر بازی، جمعه برگزار می‌شد امکان داشت بازی به جای عضدی در سردار جنگل برگزار شود چون شورای تامین قبول نمی‌کرد. با این که بازی در روز غیر تعطیل انجام شد کنترل تماشاگران خیلی سخت بود. دومین دلیل هم این بود که چون ما روز هشتم فروردین بازی کرده بودیم، می‌خواستیم تا بازی با پرسپولیس چند روز وقت داشته باشیم. برای این تصمیم با بازیکنان و کادر فنی هم مشورت کرده بودم.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید