وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان : بحث سیستم در فدراسیون فوتبال هارمونی مناسبی ندارد. کمیته انضباطی، کمیته داوران، کمیته آموزش و … باید هارمونی مناسبی داشته باشد اما اکنون سازمان لیگ است که سر و شکل مناسبی دارد اما در فدراسیون فوتبال مشخص نیست برخی آمدن و رفتن‌های مسئولان به چه دلیل است؟!

 

به گزارش وارش اسپرت به نقل از فارس امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با بیان مطلب فوق ادامه داد: وقتی می‌خواهیم با یک کار غیراخلاقی مقابله کنیم باید حمایت شویم اما در عمل می‌بینیم این اتفاق رخ نمی‌دهد. طبق قوانین فیفا هیچ فرد و نهاد دیگری حق دخالت در قرارداد بازیکن و مربی با باشگاه را ندارد اما اکنون می‌بینیم که هر جا بخواهیم که اخلاق را زیر پا بگذاریم قوانین فیفا را به رخ می‌کشیم و هر جا که اتفاق دیگری رخ می‌دهد و می‌خواهیم با بی‌اخلاقی مقابله کنیم خیلی به قوانین فیفا توجهی نداریم. من می‌توانستم طبق قراردادی که با سرمربی سابق داماش داشتم 80 درصد از مبلغ قراردادش را ندهم اما اکنون این آقا که به خاطر مسائل انضباطی از تیم کنار گذاشته شد به کمیته انضباطی شکایت کرد و سپس در کمیته استیناف هم علیه باشگاه رای گرفت تا مجبور به پرداخت پولش شویم.

 

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان تصریح کرد: من قطعا از کمیته انضباطی و استنیاف به دیوان عدالت اداری شکایت می‌کنم. چون نمی‌خواهم به نهادهای خارج از کشور مراجعه کنم، به دیوان عدالت اداری و نهادهای داخل کشور روی می‌آورم. من پولی که قرار باشد با زر و زور و تزویر بپردازم، پرداخت نخواهم کرد.

 

عابدینی با اشاره به شرایط مالی باشگاه داماش عنوان کرد: داماش نامش در فهرست باشگاه‌های بدهکار نبود علت آن هم این نبود که ما بدهی نداشتیم بلکه ما با بازیکنان و مربیان‌مان به شیوه‌ای کار کردیم که همه آنها صبوری کردند و شکایتی از باشگاه نکردند. مگر می‌شود باشگاهی که 3-2 سال است گرفتاری مالی دارد، بدهکار نباشد و 13-14 باشگاه دیگر بدهکار باشند. 7 بازیکن بزرگ به باشگاه داماش آمدند و رفتند اما هیچ کدام آنها مدعی من و باشگاه داماش نشدند. بازیکنان جدید هم همگی صبوری می‌کنند و باشرایط سخت باشگاه کنار می‌آیند. ما هر چه پول دادیم مربوط به بدهی‌های قویدل بود و بابت فصل جدید هنوز یک ریال به بازیکنان پول نداده‌اند. بابت قراردادهای دو سال قبل هنوز بازیکنان با باشگاه تسویه نکرده اند اما هیچ کدام آنها شکایت نکرده‌اند.

وی افزود: ما منتظریم تا مشکلات برطرف شود و پول به باشگاه برسد و با همین شرایط هم داماش مقابل سایپا خیلی خوب بازی کرد و با وجود اینکه شایسته برد بودیم بازی مساوی شد. 2 بار توپ را به تیر دروازه حریف زدیم و چند فرصت گلزنی هم از دست دادیم.

 

عابدینی در مورد بازی هفته آینده ملوان که دربی گیلان است، گفت: کری‌خوانی این دربی خوشمزه است اما بد و بیراهش زشت است.

وی در مورد تفاوت دربی گیلان و تهران گفت: دربی گیلان حساسیت و جنجال و کری‌خوانی‌اش سرتر از دربی تهران است و در این موارد در سطح صادرات هستیم اما از نظر فنی سطح این بازی پایین‌تر است. در دربی پایتخت یک هیجان ملی را شاهد هستیم.

 

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در مورد اینکه گفته بود بهتر است این تیم منحل شود، گفت: من این مسائل را بیان کردم تا زنگ خطر را به صدا درآورم اما اکنون باشگاه داماش با همه مشکلات سرپا ایستاده و به کارش ادامه می‌دهد و به آینده امیدوار است.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید