وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان : من اگر توانستم وضعیت باشگاه داماش را سر وسامان دهم باید کلاهم را به هوا بیندازم و دیگر فرصت مدیرعاملی در یک باشگاه دیگر را ندارم.

 

به گزارش وارش اسپرت امیر عابدینی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به صحبت‌های صبح امروز محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه اگر عابدینی به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شود بنده هم در کنار ایشان خواهم بود،‌گفت: خدا پدر رویانیان را بیامرزد اما من نگفتم می‌خواهم مدیرعامل پرسپولیس شوم. شما خود شاهد بودید روز گذشته عنوان کردم که اگر از من بخواهند به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شوم آن را می‌پذیرم. بحث تعارف و این حرف‌ها که نیست اما رویانیان بزرگواری کرده است. من هم بارها در شرایط بحرانی اعلام کردم باید به وضعیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس رسیدگی شود و به آنها کمک کنیم.

 

وی افزود: وقتی می‌گویم به باشگاه ضعیفی مانند داماش کمک کنید کسی به حرف‌مان گوش نمی‌دهد. الان در باشگاه داماش بسیاری از بازیکنان پولی نگرفتند بهترین بازیکنان تیم به من زنگ می‌زنند و درخواست می‌کنند که مبلغ قراردادشان پرداخت شود و اعلام می‌کنند از سایر تیم‌ها پیشنهادات خوبی دارند آن وقت من باید چه پاسخی به آنها بدهم؟ آنها چند سال باید بدون پول بازی کنند؟ به هر حال آنها زندگی دارند اما در مورد پرسپولیس الحمدالله مدعی زیاد دارد و آدم‌های بزرگی هستند که حاضرند در این باشگاه کار کنند.
 
مدیرعامل باشگاه داماش گیلان خاطرنشان کرد: ولی چند نفر از مدیران بالای کشور حاضر هستند به رشت بیایند و با باشگاه داماش همکاری کنند با اینکه باشگاه داماش یک تیم خوبی محسوب می‌شود دارای هوادارانی است و جایگاه خوبی هم در لیگ برتر دارد. هیچ کس نمی‌آید این جا کار کند اما بر سر باشگاه پرسپولیس دعوا است کی برود یا نه، الان هم در مورد مدیرعاملی رویانیان حساسیت‌هایی به وجود آمده است.

 

عابدینی در خصوص نامه رئیس‌جمهور برای واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی و پیشکسوتان آن هم در چند هفته مانده به پایان دولت دهم گفت: نامه رئیس‌جمهور یک نامه دو پهلو است. آقای رئیس‌جمهور 8 سال فرصت داشت که این باشگاه را به بخش خصوصی واگذار کند اما این اتفاق نیفتاده است. چگونه ممکن است تصمیمی که 8 سال قبل گرفته شده است تاکنون اجرا نشده و حالا ظرف چند روز چگونه می‌شود اجرا شود خود آقایان می‌دانند این کار شدنی نیست درثانی برای خصوصی‌ُسازی این مجموعه‌های ورزشی بنده اعتقاد دارم باشگاه‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس خیلی ساده می‌شد به بخش خصوصی واگذار کرد چرا که مردم آماده بودند سهم این دو باشگاه را خریداری کنند.

وی افزود: شما می بینید در صنعت مردم با وجود اینکه شناخت چندانی از آن ندارند و رابطه عاطفی هم مثل ورزش با آن وجود ندارد‌، اما مردم در این بخش سرمایه‌گذاری می‌کنند مطمئنا آنها در خرید سهام باشگاه استقلال و پرسپولیس هم پیش قدم می‌شدند فقط لازم بود یک پذیره نویسی انجام ‌شده و مراحل قانونی آن سریع طی می‌شد و حالا هم نگرانی‌هایی بابت این دو باشگاه وجود نداشت. الان هم این نامه هیچ کاربردی ندارد. 

 

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با اشاره به عملکرد محمد رویانیان در این باشگاه اظهار داشت: بعد از من اگر یک مدیری در پرسپولیس موفق بود رویانیان است او در بحران به پرسپولیس آمد اما تلاش کرد درآمدزایی کند. بازیکنان خوبی را جذب کرد و به نظرم بعداز یک دوره اولیه که پروین بعد از من در این باشگاه کار کرد محمد رویانیان از همه موفق‌تر بود و بقیه دوستان موفق نبودند بحث قهرمانی نیست بحث سازماندهی،‌کنترل و درآمدزایی است و اینکه تیم را از لحاظ امکانات تجهیز کنند.
عابدینی خاطرنشان کرد: رویانیان رفیق من است شاید در برهه‌هایی دعواهای شدیدی با هم داشته باشیم حتی او با من دعوا کند و به من متلک بگوید من هم جوابی بدهم اما احساس می‌کنم ماهیت رویانیان جزو دلسوختگان پرسپولیس است و اکنون باید به کارش ادامه دهد بعد از آن وزیر جدید خواهد آمد و آن وقت می‌توان با تعامل امور را پیش برد ما هم اگر به داماش خودمان برسیم باید کلاه‌مان را به هوا بندازیم.

 

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه و دستور محسنی اژه‌ای برای برداشت بودجه از شرکت‌های امیرمنصور آریا برای حل مسائل مالی داماش گفت: ایشان دستور دادند و کار قانونی در حال انجام است ما هم نامه مربوط به آن را آماده کرده‌ایم و انشاءالله به زودی مشکلات برطرف می‌شود. 
  

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید