سرمربی داماش اعتقاد دارد حضور در جام حذفی به روند آماده سازی تیم کمک کرده است. 

به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان، سیامک فراهانی پس از پیروزی تیمش در مقابل قشقایی و صعود به مرحله بعدی جام حذفی به سایت رسمی باشگاه داماش اظهار داشت: از اینکه در این دیدار به پیروزی رسیده و به دور بعدی جام حذفی صعود کردیم خوشحالم، اما خوشحالی بیشتر بنده بابت روند رو به جلوی داماش است که نسبت به بازی قبلی عملکرد بهتری را ارایه کرده و روند کلی ما رو به بهتر شدن است.

وی ادامه داد: از عملکرد و تلاش بازیکنانم راضی هستم. خیلی دوست داشتم که فوتبالی را به نمایش بگذاریم که تماشاگران از جذابیت و هیجانش لذت ببرند و فکر می کنم هر دو تیم فوتبال زیبا و جذابی را به نمایش گذاشتند. 

 

سرمربی داماش گیلان در مورد هدف این تیم از حضور در جام حذفی گفت: در مورد جام حذفی بازی به بازی فکر می کنیم و در هر بازی به دنبال این هستیم که بهترین عملکرد را در آن داشته باشیم. نباید فراموش کنیم که خواسته مردم رشت و هواداران داماش نتیجه گیری در رقابت‌های لیگ دو و صعود به لیگ یک است. 

 

وی همچنین افزود: خدا را شکر جام حذفی به روند آماده سازی تیم ما کمک کرده و در شرایط خوبی برای شروع لیگ قرار گرفتیم. از دو ماه پیش آماده سازی خود را شروع کرده و در این مدت بازیکنان زحمت زیادی کشیده و از جان مایه گذاشته اند. با تلاش مدیریت باشگاه با برپایی اردو و بازی های دوستانه به دنبال رسیدن به یک شرایط مطلوب برای یک شروع خوب در لیگ بوده ایم. 

 

سیامک فراهانی تصریح کرد: تمرکز اصلی ما روی رقابت‌های لیگ دسته دو می باشد. بدون تعارف و اغراق باید بگویم که حق تماشاگران رشتی و هواداران داماش صعود است و تمام تلاش مان را برای رسیدن به هدفمان انجام می دهیم.

 

وی در مورد هواداران داماش گفت: امیدوارم در بازی با قشقایی توانسته باشیم که رضایت هوادارانی که این همه مسافت را تا استادیوم سردار پیموده بودند را جلب کنیم. فوتبال رشت مشخصات خاص خودش را دارد. تلاش می کنیم که هواداران فوتبالی در خور شأن تیم خود و فوتبال رشت را ببینند. امیدوارم فوتبالی ارایه کنیم که هواداران هم از دیدنش لذت ببرند و هم اینکه به لحاظ نتیجه گیری راضی باشند.