varesh-sport.com: در مقاله ی یکی از سایت ها، بخشی از صحبت های چند روز اخیر شما در مورد چمن عضدی از نگاه نویسنده تحلیل شده است، دیده اید؟

کدام سایت؟

 

varesh-sport.com: خزر آنلاین…

من سایتی را به این نام نمی شناسم و قرار هم نیست که هر سایتی که بیرون می آید را رصد کنم!

 

varesh-sport.com: تحلیل نویسنده این سایت از مصاحبه چند روز اخیر شما این بوده که شما مخالف نظر آقای ناظمی در مورد وضعیت بد چمن عضدی هستید.

من چنین حرفی را اصلا تایید نمی کنم، اصلا من در جهت تایید حرفهای آقای ناظمی مصاحبه کردم همان طور که آقای الماس خاله هم در گفتگو با سایت گل تاکید کردند که این چمن کیفتش را از دست داده است. اما من در همان مصاحبه هم گفتم که این چمن بهترین و گرانترین ماتریال موجود در بازار بود که توسط تربیت بدنی وقت خریداری شده بود. وقتی هم در خبر منتشر شده از قول من نوشتند که چمن عضدی توسط داماش خریداری شده، در تماسی با آن خبرنگار محترم خواستار اصلاح آن جمله شدم.

 

varesh-sport.com: در قسمتی دیگر از مقاله آمده بود که باشگاه داماش فقط 60 میلیون تومان برای تجهیز این ورزشگاه هزینه کرده است که تمام و کمال پولش را از تربیت بدنی گرفته است.آیا چنین ادعایی واقعیت دارد؟

این حرف کاملا با واقعیت مغایرت دارد و نمی دانم ایشان از چه کسانی اطلاعات گرفته اند. باشگاه داماش در زمان بازسازی عضدی در تیر و مرداد سال 90 حدود 800 میلیون تومان هزینه کرده است که مبلغی هم بابت آن تاکنون دریافت نکرده است و اگر آقایان تربیت بدنی مدعی هستند که این پول در ازای دو سال اجاره چمن عضدی کسر کرده اند مدارکشان را تحویل دهند و یا اینکه بگویند پس فاکتورهایی که توسط هیات فوتبال استان برای ما فرستاده می شود بابت چیست؟!

 

varesh-sport.com: در قسمتی دیگر آمده که مصدومیت های بازیکنان داماش به دلیل نا آگاهی کادرفنی و مسئولین داماش بوده است، حرفی که رئیس هیات فوتبال گیلان نیز به آن اشاره کرده بودند؟

این یک نوع توهین به آقایان فیروزکریمی ، مهدی دینورزاده ، ابراهیم قاسمپور ، امیدهرندی ، مهدی تارتار ، حمید درخشان و افشین ناظمی است که در این مدت در تیم داماش فعالیت کردند که این گونه همه آن ها را نا آگاه قلمداد می کنند. بعد اینکه فرض بگیریم که ما در انتخاب همه مربیان فوق اشتباه کردیم و آن ها نا آگاه بودند ، چرا سایر مربیان تیم ها که برای انجام بازی به رشت می آیند از این زمین گله مند هستند؟ پس بر اساس فرمایش آقایان نتیجه می گیریم که تمام مربیان شاغل در لیگ برتر ، نا آگاه می باشند!

 

varesh-sport.com: نویسنده این مقاله اشاره کرده که خیلی ها از اظهارات شما انتقاد کردند ولی به دلیل حمایت از باشگاه داماش علاقه ای به رسانه ای شدن نامشان نداشته اند، در این خصوص چه نظری دارید؟

در این چند سال به جز آقای الماس خاله که همیشه در کنار ما بودند هیچ حمایتی از هیچ فردی در ورزش گیلان ندیدیم.آقایانی که انتقاد می کنند نگران نباشند با این انتقادات و رسانه ای شدن نامشان هیچ ضربه ای به باشگاه محبوب داماش نمی خورد چون هم باشگاه داماش و هم هواداران این باشگاه محبوب، دوستان و دشمنان شان را می شناسند و می دانند که انتقاد دوستان برای حل مشکلات بوده اما انتقاد دشمنان نه از حب علی بلکه از بغض معاویه است!

 

varesh-sport.com: با این شرایط وضعیت تمرینات نماینده اول و محبوب فوتبال گیلان در لیگ برتر به چه شکلی خواهد بود؟

ما با شرکت صنایع شیر ایران-پگاه گیلان قراردادی منعقد کردیم که دو روز در هفته آنجا تمرین می کنیم و در حال مذاکره با دانشگاه گیلان هستیم که هفته ای دو جلسه نیز در آنجا تمرین کنیم ، روز قبل و بعد از مسابقه هم همان طوری که آقای الماس خاله گفتند ایشان زمین عضدی را در اختیار داماش قرار می دهند.

 

منبع:

www.varesh-sport.com

وارش اسپرت- تارنمای هواداران داماش گیلان

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید