وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان : حسن رودباریان دروازه بان فصل گذشته داماش و بازیکن جدید مس کرمان در مصاحبه ای اعلام کرده که به خاطر فحاشی تعدادی از هواداران داماش از این تیم جدا شده است. 

به گزارش وارش اسپرت به نقل از اوج نیوز وی گفت : دلیل جدایی من از داماش تنها مشکلات مالی نبود. متاسفانه در بازی با نفت تهران که در ورزشگاه دستگردی برگزار شد، برخی هواداران داماش فحاشی های متعددی به من انجام دادند. در آن مقطع با توجه به شرایط حساس تیم و اینکه در کورس سقوط بودیم نمی خواستم حرفی بزنم تا جو تیم به هم بریزد اما بعد از همان مسابقه تصمیم گرفتم در پایان فصل جدا شوم البته آنها همه هواداران داماش نیستند و تیم داماش هواداران فهیمی نیز دارد.

 

دروازه بان سابق داماش همچنین گفت: متاسفانه برخی هواداران داماش بسیار بی فرهنگ هستند و دلیل اصلی جدایی ام هم همین هواداران داماش بودند. آنها وجهه سایر هواداران که در سرما و گرما حامی تیمشان هستند را نیز خراب می کنند.

 

امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان درباره حرفهای رودباریان میگوید : آنهایی که گیلانی ها را می شناسند به فرهنگ بالای مردم این استان واقف هستند. بالاخره در هر جمعی ممکن است آدم های غیر موجه هم حضور داشته باشند. من حسن را دوست دارم اما به نظرم حرفهای او بی انصافی است.

 

عابدینی ادامه داد: متاسفانه بعضی آقایان دردانه های فوتبال هستند و انتظار دارند هر طور که بازی می کنند کسی به آنها نگوید بالای چشمش ابروست. رودباریان وقتی پیش من بود هیچ حرفی درباره تماشاگران نزد و گفت چون مس به او 600 میلیون می دهد، با جدایی اش موافقت کنم. من هم دیدم که او سالهای آخر فوتبالش را پشت سر می گذراند و به همین دلیل با رفتنش موافقت کردم. مطمئن باشید دلیل اصلی جدایی او از باشگاه مسائل مالی بوده نه فحاشی تماشاگران.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید