دیار وارش: سبحان دارو رشت به لیگ استانی سقوط کرد. 

به گزارش وارش اسپرت – پایگاه خبری تحلیلی ورزش گیلان، در فاصله یک هفته به پایان رقابت های مرحله مقدماتی لیگ سه فوتبال باشگاه های کشور، سبحان دارو رشت به لیگ استانی سقوط کرد. 

روز گذشته سبحان دارو در آخرین دیدار خود در این این مرحله از ساعت 14 میهمان فرید کرج بود که در نهایت این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و بدین ترتیب نماینده شهر رشت با کسب 12 امتیاز از یازده بازی در رتبه هفتم و بین هفت تیم انتهای جدول 12 تیمی لیگ سه در گروه ب قرار گرفت. 

همچنین در حالی که شهرداری آستارا در این هفته از رقابت ها استراحت داشت، میرزاکوچک صومعه سرا دیگر نماینده گیلان، در کرج مهمان شهدای رزکان کرج که با حساب دو بر یک برابر این تیم شکست خورد. 

با توجه به شرایط جدول مسابقات در گروه ب، این احتمال زیاد است که حداقل یکی از دو نماینده دیگر گیلان نیز به لیگ استانی سقوط کند. 
مرحله مقدماتی لیگ سه با حضور 64 تیم در 5 گروه و در یک دور بازی (به صورت رفت و برگشت نیست) در حال برگزاری است. در پایان این مرحله از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد تا به همراه تیم های از پیش حاضر در مرحله دوم برای صعود به لیگ دو به رقابت بپردازند. همچنین هفت تیم انتهای جداول دوازده و سیزده تیمی نیز به لیگ برتر استان خود سقوط می کنند. 

جدول رده بندی لیگ سه-گروه ب. اختصاصی وارش اسپرت 
جدول رده بندی لیگ سه گروه ب