وارش اسپرت:

 

*آب و هوای امروز رشت: هواشناسی استان گیلان میگوید که هوا تا پایان روز ابری و همراه با بارنگی ملایم خواهد بود و دمای هوا نیز بین 20 تا 24 در نوسان است. اما هواشناسی جهانی خبر میدهد به تدریج و از بعد از ظهر بارندگی قطع شده و از اواخر وقت نیز هوا نیمه ابری خواهد شد و دمای هوا نیز بین 16 تا 24 در نوسان خواهد بود.

 

*داوران مسابقات دور یک شانزدهم جام حذفی مشخص شدند که بر این اساس ، شاهین حاج بابایی با کمک های رحیم شاهین و تورج محمدی بازی تیم های داماش گیلان و سایپا البرز را در رشت قضاوت خواهند کرد.

 

*فرهاد کاظمی سرمربی باسابقه کشورمان طی مصاحبه ای تند با باشگاه خبرنگاران جوان، از سیاست ها فدراسیون در قبال او شدیدا انتقاد میکند و اعلام میدارد که ف.ک خود اوست و عزیز محمدی را منشا تمام مشکلات خود میداند. مشروح مصاحبه وی را با کلیک بر اینجا مشاهده فرمایید.

 

*سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از تغییر مکان در بازی پاس همدان و استقلال تهران به ورزشگاه مفتح و همچنین کناره گیری تیم های صنعت نفت آبادان ، مقاومت سپاسی شیراز و پیام مشهد از رقابت های جام حذفی باشگاه های ایران خبر داد. بدین ترتیب تیم های راه آهن شهر ری، تراکتورسازی تبریز و شاهین بوشهر از هم اکنون به مرحله بعدی این رقابت ها راه یافتند و چهره 13 تیم دیگر صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی با برگزاری بازی های امروز مشخص میشود.

 

برای مطالعه سایر خبر های کوتاه به ادامه مطلب مراجعه کنید»»»

 

 

 

 

*باشگاه فولاد یزد یک دوره مسابقات چهارجانبه به یاد زنده یاد محسن آقازاده برگزار می نماید. به گزارش سایت خبری باشگاه فولاد یزد مدیرعامل این باشگاه پس بازگشت از مراسم خاکسپاری مرحوم آقازاده با بیان این مطلب افزود: قرار است روز چهارشنبه همین هفته با حضور تیمهای فولاد یزد ، همیاری اراک ، امید استقلال تهران و یک تیم دیگر که احتمالا تیمی به نام یاران محسن که متشکل از شاگردان این مربی بزرگ از جمله علیرضا منصوریان ، علی انصاریان ، عباس آقایی ، مهدی پاشازاده ، محمد خرمگاه و …می باشد.

 

*تیم فوتبال دسته اولی صنعت مازندران اردوی تدارکاتی خود را از شب گذشته در سمنان آغاز کرد. تیم صنعت که برای اولین بار در رقابت‌های لیگ دسته اول حضور دارد، از وقفه به وجود آمده در این رقابت‌ها به دلیل برگزاری رقابت‌های جام حذفی استفاده کرده و از شب گذشته اردوی تدارکاتی خود را در سمنان آغاز کرده است.این تیم شمالی در دور نخست جام حذفی به دلیل انصراف، در این رقابت‌ها حضور ندارد.

صنعت  که در 2 هفته نخست لیگ دسته اول مقابل استقلال اهواز در خانه به برتری رسیده و مقابل آلومینیوم هرمزگان در بندرعباس با تساوی کار را به پایان رسانده است در اردوی سمنان که تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت به دنبال حریف تدارکاتی است تا در این مدت آمادگی بازیکنانش را حفظ کند.(لیگ یک»جام آزادگان)