وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان : دیدار دوستانه تیم های استقلال تهران و داماش گیلان که عصر امروز (یکشنبه) از ساعت 17:30 در کمپ ناصر حجازی برگزار شد، با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 

به گزارش وارش اسپرت در این دیدار که با حضور حدود 500 تماشاگر برگزار شد ، امین منوچهری در دقیقه 16 برای استقلال گلزنی کرد و افشین چاوشی نیز در دقیقه 70 گل تساوی داماشی ها را به ثمر رساند .

 

داماش گیلان در این بازی با ترکیب : میلاد فراهانی، هادی محمدی، مرتضی ابراهیمی، محمد مختاری، ابوالفضل حاجی زاده، هادی سهرابی، مصطفی حاجتی، علی محمد سیاه، رسول بروش، امین متوسل ­زاده و رضا الماس خاله (افشین چاوشی) وارد میدان شد ( از تعویض ها اطلاعی در دست نیست و در صورت اطلاع این خبر ویرایش می شود)

 

همچنین ترکیب استقلال در این دیدار نیز به این شرح بوده است : لیام ردی، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی،‌ امین منوچهری (سعید لامعی)،‌ آرش برهانی، فریدون زندی (آرمن طهماسیان)، میثم حسینی، میثم بائو، رودریگو توزی (میلاد میداودی)، جی‌لوید ساموئل، محمد انصاری (مهدی اسلامی) .

 

از حواشی این دیدار می توان به تشویق داماش توسط هواداران استقلال اشاره کرد .

 

در پایان این دیدار امید هرندی سرمربی داماش گیلان گفت : بازی خوبی انجام دادیم و اگر امیر قلعه نویی گفته که بهتر بودیم نظر لطفش بوده است.

وی اضافه کرد: تیم ما مشکلی ندارد و فقط از لحاظ زمان دچار مشکل هستیم و تنها دو یا سه بازیکن دیگر می خواهیم. اگر دو بازیکن به ما اضافه شوند می توانیم مدعی باشیم.

 

هرندی در خصوص بازی آینده تیمش مقابل فجر سپاسی عنوان کرد: بازی سختی داریم چون آنها دونده و جنگنده هستند اما نقاط ضعفی دارند. اگر هوای شیراز اجازه بدهد برای کسب امتیاز و شاید 3 امتیاز به میدان برویم.

سرمربی داماش در پاسخ به این سؤال که آیا تیم شما با توجه به برنامه ریزی در لیگ برتر می ماند یا خیر گفت: زحمت خود را می کشیم واین بسته به مدیریت دارد که تفکراتشان چیست اما در لیگ برتر باقی می مانیم و سقوط نخواهیم کرد.

هرندی در جواب به این سوال که حضور اعضای جدید هیئت مدیره چه تاثیری در روند تیم داماش داشته است، گفت: واعظ آشتیانی و بقیه دوستان به توصیه عابدینی به داماش آمده اند و امیدوارم همه اتفاقات به نفع مردم رشت باشد چون آنها واقعا فوتبال دوست هستند.

 

وی در پایان در خصوص اینکه آیا باشگاه داماش برای به خدمت گرفتن حمید علی عسگر با وی مذاکره کرده است، گفت: ما چنین درخواستی نکرده ایم و وقتی بازیکنی با یک باشگاه قرارداد دارد هرگز با او صحبت نمی‌کنیم. عابدینی اجازه نمی دهد وقتی بازیکنی قراردادی با باشگاه دیگر دارد چنین رفتاری داشته باشیم.

 

همچنین امیر قلعه نویی سرمربی استقلال تهران نیز گفت : طبیعی است وقتی چند روزی از مسابقات دور باشیم، باید در فاز آمادگی خود را حفظ کنیم. استقلال 3 قسمت است؛ یک قسمت در تیم ملی، عده‌ای مصدوم و بقیه آنهایی هستند که با ما تمرین می‌کنند. البته مصدومان ما کم‌کم در حال رسیدن هستند.

 

وی افزود: داماش بهتر از استقلال بازی کرد و هم در پاس‌کاری و هم در مسائل دیگر با برنامه‌تر بود. طبیعی است چون تیم ما 3 قسمت است نباید از آن توقع داشت.

 

کاروان داماش امشب به سمت رشت عزیمت خواهد کرد تا تمرینات آماده سازی خود برای دیدار با فجرسپاسی را دنبال کند . داماش گیلان در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر باشگاه های ایران از ساعت 18:30 روز شنبه 25 شهریور در استادیوم شهید دستغیب شیراز به مصاف فجرشهیدسپاسی این شهر خواهد رفت .

 

  

 

 

 

 نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید