دیار وارش: داماش مشکلات زیادی داشت ولی از زمانی که به این تیم آمدیم اتفاقات خوبی رخ داد و به دنبال پیش‌بردن اهدافمان هستیم
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از ورزش سه، هادی طباطبایی درمورد شرایط داماش گیلان می‌گوید: تیم داماش اسم بزرگی در فوتبال ایران داشته و دارد که الان در جایگاه واقعی‌اش نیست اما به خاطر مشکلات و مسائلی که در گذشته به وجود آمد جایگاه اصلی خود را در فوتبال ایران از دست داد و در شرایطی قرار گرفت که به لیگ دو رفت. من هم باتوجه اینکه بچه شهر رشت بودم و اوضاع آن را می‌دانستم آمدم تا ذره‌ای به تیم و فوتبال شهرم در این وضعیت حساس کمک کنم.

او ادامه می‌دهد: داماش مشکلات زیادی داشت ولی از زمانی که به این تیم آمدیم اتفاقات خوبی رخ داد و به دنبال پیش‌بردن اهدافمان هستیم تا شرایط مطلوبی رقم بزنیم. فوتبال گیلان و شهر رشت به مراتب بضاعت بیشتری دارد و جایگاه واقعی فوتبال گیلان را در کشور نمی‌بینیم اما امیدوار هستیم شرایطی پیش بیاید دوباره این استان یکی از قطب‌های فوتبال ایران بشود. برای نتیجه گرفتن باید کار و تلاش کرد. لازم است همه سعی کنیم تا بتوانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم تا به خواسته‌هایمان برسیم.

 

دروازه‌بان سابق استقلال درخصوص شرایط نامطلوب این تیم ابراز کرد: استقلال از ابتدای فصل به دلیل تغیر و تحولاتی که داشت دچار نوسان شد و وقفه‌ها بخاطر تیم ملی فرصتی بود تا این تیم به هماهنگی لازم برسد ولی این اتفاق نیافتاد. با این وجود بنده مسائل بوجود آمده را فنی نمی‌بینم چراکه یکی از دلایل اصلی مباحث مدیریتی و خود باشگاه است و همدلی و هماهنگی لازم در مجموعه استقلال وجود ندارد. یک ناهمگونی درون زمین استقلال و یک ناهماهنگی در بیرون از زمین و داخل کادر مدیریتی باشگاه شاهد هستیم. مصاحبه‌های متعددی از سوی اعضای مختلف باشگاه و اعضای هیأت مدیره انجام می‌شود که به استقلال لطمه زده است و آرامش و تمرکز این تیم در شرایطی که نمی‌توانست نتیجه لازم را بگیرد بهم زد و وضعیت کار برای تیم را سخت‌تر و حساس‌تر کرد.

طباطبایی اضافه کرد: در تیم استقلال باید کار و تلاش کرد چون شرایط مناسب نیست و این تیم با نوع بازی‌ای که انجام می‌دهد به مرور زمان به صورت یک اپیدمی درمی‌آید. اگر قرار است تغییر و تحولی در نیم‌فصل صورت گیرد باید طرز فکر بازیکنان هم عوض شود که بازهم بخشی از آن به داخل زمین برمی‌گردد اما بیشتر آن به خود باشگاه و آدم‌هایی که در کادر مدیریتی هستند مرتبط است.

مربی سابق تیم ملی امید تصریح کرد: متاسفانه تا تیمی نتیجه نمی‌گیرد ابتدا مربی را مقصر می‌دانند و اظهار نظرهای زیادی انجام می‌شود ولی هیچکس این تفکر را ندارد باشگاه مشکل مدیریتی دارد. الان درشرایطی قرار داریم که باید تصمیمی بالاتر از کادر فنی استقلال گرفته شود و کسانی که در این باشگاه یا کلا فوتبال می‌آیند باید همگون باشند اما این مهم را نمی‌بینیم. برخی افرادی که به باشگاه استقلال آمدند فوتبال را به صورت تخصصی پیگیری و کار نکردند که اظهار نظرهایشان می‌توانند تبعاتی داشته باشد.

طباطبایی پیرامون انتقادات فراوانی که از منصوریان می‌شد، اظهار کرد: متاسفانه همیشه همینطور بوده که وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد نوک پیکان هجمه‌ها سمت سرمربی است ولی این تیم برای نتیجه گرفتن نیازمند عوامل زیاد و متعددی بوده که تمام آنها در کنار هم می‌تواند کمک کند تا یک سرمربی با آرامش و تفکر بهتر به کارش ادامه دهد. خیلی اصرار ندارم بگویم تمام کارهای علی منصوریان مورد تایید، خوب یا بد بوده چون این موضوع بخش دیگری است اما در این نتایج همه عوامل باید سهیم باشند.