وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان : بازیکن تیم فوتبال داماش گفت: قصد ندارم برای بازیکنان استقلال کری بخوانم اما وقتش است به آبی‌پوشان گل بزنم.

به گزارش وارش اسپرت به نقل از فارس امین متوسل‌زاده در مورد پیروزی 2 بر یک داماش مقابل سپاهان گفت: بازی فوق‌العاده‌ای بود، قصد داشتیم در آخرین دیداری که در عضدی برگزار می‌کنیم به هواداران هدیه‌ای تقدیم کنیم و جشن بگیریم تا خیالمان هم برای بقا راحت شود. فوتبال دلچسبی بود و توانستیم به یک برد شیرین دست پیدا کنیم و روز فوق‌العاده‌ای بود.

 

وی در مورد اینکه با این برد تا حدودی سپاهان با قهرمانی خداحافظی کرد و داماش بقایش را قطعی کرد، یادآور شد: نمی‌توان گفت سپاهان قهرمانی را از دست داده زیرا فولاد تیم استخوان‌‌داری است و در اهواز یقه استقلال را خواهد گرفت و ما هم در آزادی مطمئن باشید همانطور بازی می‌کنیم که مقابل سپاهان بازی کردیم.

 

بازیکن داماش در مورد گل زیبایش به سپاهان و اینکه آیا در دیدار مقابل استقلال هم گل خواهد زد، تصریح کرد: دوست ندارم کری بخوانم اما وقتش است که به استقلال هم گل بزنم خیلی وقت است که به این تیم گل نزدم. حتماً بهترین بازی خود را ارائه می‌دهیم.

متوسل‌زاده در مورد صحنه‌ای که حاج‌صفی با دست توپ را زد تا توپ به او نرسد اظهار داشت: حاج‌صفی یارگیر من بود و صد در صد آن صحنه پنالتی بود. من مراقب بودم تا او را شارژ نکنم تا خطای بی‌موردی اتفاق نیفتد مواظب بودم اما نمی‌دانم حالا در آن هیجان شارژ کردم یا خیر؟

 

وی در مورد اینکه برخی معتقدند ضربه دست حاج‌صفی عجیب بوده افزود: ‌حاج صفی قصد داشت به هر طریقی شده توپ به من نرسد به هر حال او بازیکن تیم ملی است و در این مدت فشارهای زیادی را تحمل می‌کند. بازی‌های پرفشاری برگزار می‌شود و طبیعی است که این بازیکنان برخی مواقع اشتباهاتی انجام دهند که از آنها بعید باشد.

بازیکن داماش در مورد شرایط این تیم در فصل جاری تصریح کرد: برای ما در این فصل مشکلاتی پیش آمد و انرژی تیم را گرفت، ما نسل خوبی داشتیم و توانسته بودیم به فینال جام حذفی راه یابیم اما متأسفانه حاشیه‌هایی به وجود آمد که منجر به عدم نتیجه‌گیری ما شد. خوشحالم که از لحاظ مالی اگر بد بودیم اما فوتبال ما کمتر آسیب دید و انتظار هواداران را برآورده کردیم.

 

متوسل‌زاده درباره فصل آینده‌اش یادآور شد: هنوز به پایان فصل 20 روز مانده قراردادم با داماش یک ساله بود و اولویتم این تیم است زیرا مدیون رشت هستم، فوتبال خود را با پگاه آغاز کردم البته هنوز مسئولان صحبتی نکردند و من هم تصمیمی نگرفته‌ام.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید