وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان: همه کارشناسان می‌دانند داماش در فصل نقل‌وانتقالات بازیکن صاحب‌نامی را جذب نکرد. ما روح‌الله سیف‌اللهی جوان را به خدمت گرفتیم و یا مسعود حسن‌زاده، بازیکن فصل گذشته خودمان را جانشین علیرضا جهانبخش کردیم.

به گزارش وارش اسپرت به نقل از تسنیم امیر عابدینی با اشاره به پیروزی داماش برابر صبا با بیان اینکه با همان بازیکنان فصل گذشته به میدان می‌رویم، افزود: در این فصل با آسیب‌دیدگی محمدرضا مهدوی، محمد آبشک و رضا کاردوست نیز روبه‌رو شدیم اما خوشبختانه با مهره‌هایی که در تیم داشتیم نتایج نسبتاً خوبی کسب کرده‌ایم.

 

مدیرعامل داماش با تمجید از بازیکنان این تیم تصریح کرد: بازیکنان داماش به تیم‌شان وفادار هستند. نمونه این مسئله حرکتی شیرینی بود که امین متوسل‌زاده پس از گل مقابل صبای قم در دیدار روز گذشته انجام داد. این موضوع نشان می‌دهد بازیکنانی که در این چند سال کنار هم بازی کرده‌اند اتحاد دارند و پول در میان آنها معنا و مفهوم خودش را از دست داده است.

 

عابدینی اضافه کرد: ما به بازیکنان پولی نمی‌دهیم و اگر هم بخواهیم این کار را انجام، به صورت هفتگی رقمی به آنها پرداخت می‌کنیم که خیلی هم زیاد نیست. اعضای کادر فنی ما نیز نشان داده‌اند در اعتماد به آنها اشتباه نکرده‌ایم. داماش از 9 بازی 2 شکست 2 پیروزی و 5 تساوی داشته است. یعنی در 180 دقیقه 6 امتیاز و در 450 دقیقه 5 امتیاز کسب کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در کل از روند تیمم راضی هستم. داماش این بضاعت را دارد که با توجه به فاصله کم تیم‌ها بتواند خودش را به بالای جدول برساند.

 

مدیرعامل داماش گیلان در ادامه درباره اینکه چرا داماش تاکنون با اسپانسری به توافق نرسیده است، گفت: با توجه به اینکه داماش در استان گیلان حضور دارد منتظر اسپانسر گیلانی بودیم که هنوز به ما مراجعه نکرده‌اند. البته فولاد لوشان 5،6 قرارداد با ما بسته و حتی تبلیغ این شرکت را روی پیراهن خود داشتیم اما دیگران نیامده‌اند. از طرفی ما روی برخی معیارهای خود برای بستن قرارداد ایستاده‌ایم که برندهای تجاری با توجه به این معیارها مقداری کم‌لطفی کرده‌اند. با این وجود فکر می‌کنم به زودی اسپانسری برای تیم داماش پیدا خواهد شد.

 

وی درباره عدم برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در تیرماه تصریح کرد: بعید است کفاشیان مجمع را خودش برگزار کند چون او سر جای خودش ایستاده و کسی کاری به او ندارد. به نظر می‌رسد همه چیز بر وفق مراد دوستان است و دلیلی ندارد که بخواهند با برگزاری مجمع برای خود دردسر ایجاد کنند! بهتر است اعضای مجمع فدراسیون فوتبال خود زمینه برگزاری مجمع این فدراسیون را فراهم آورند، چرا که کفاشیان مایل نیست خودش مجمع را برگزار کند.

عابدینی اضافه کرد: فدراسیون فوتبال آمار و ارقامی به سازمان لیگ تحویل داده که فاجعه این فوتبال است. بررسی کنید چقدر به ما پول پرداخت شده، چقدر جریمه داده‌ایم و چقدر دریافتی داشته‌ایم. هیچ نظارتی هم بر این اعداد و ارقام وجود ندارد و هر کمیته‌ای در فدراسیون فوتبال برای خودش هزینه می‌کند. فدارسیون فوتبال تاکنون 320 میلیون تومان از داماش کسر کرده و من مانده‌ام چطور این فدراسیون می‌خواهد از باشگاه‌ها حمایت کند.

 

مدیرعامل داماش گیلان با انتقاد از فدراسیون فوتبال و کفاشیان خاطرنشان کرد: متاسفانه در فدراسیون فوتبال «دکانی» باز شده است تا اگر باشگاه‌ها با هم و یا بازیکنان با یکدیگر «کل‌کل» کردند آنها را جریمه کند. به نظرم با این شرایط باید فاتحه فدراسیون فوتبال را خواند.

وی با اشاره به رقم‌هایی که از حساب باشگاه داماش گیلان توسط فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ کسر شده است، گفت: فدراسیون در تاریخ 92/5/1 مبلغ 60 میلیون تومان به دلیل حق عضویت در فدراسیون فوتبال، در تاریخ 92/5/10 مبلغ 100 میلیون تومان و در تاریخ 92/5/13 مبلغ 80 میلیون تومان بابت پرداخت سهمیه داماش و در تاریخ 92/5/20 بابت حق ثبت بازیکنان 80 میلیون تومان از حساب باشگاه داماش کسر کرده است که در مجموع 320 میلیون تومان می‌شود. آقایان که فریاد می‌زنند برای توپ‌های آل‌اشپورت پول نمی‌دهیم، چرا بابت این‌ توپ‌ها 2 میلیون و 200 هزار تومان از ما پول گرفتید؟

 

مدیرعامل داماش درباره ترک ایران توسط کارلوس کی‌روش و شایعه استعفای او از سرمربیگری تیم ملی ایران عنوان کرد: کی‌روش به ایران بازگردد که چه کار کند؟ البته از یک بعد به کی‌روش حق می‌دهم و از بعد دیگر به فدراسیون فوتبال. اینکه فدراسیون فوتبال بلد نیست مدیریت کند، حق با کی‌روش است ولی از طرفی هم کی‌روش باید بداند با ایران قرارداد بسته و بضاعت فوتبال ما همین است.

عابدینی درخصوص مرخصی محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود قرار است او به جای رویانیان مدیرعامل پرسپولیس شود، تصریح کرد: برای اولین بار نیست که این مسائل مطرح می‌شود. در مملکت‌مان یاد گرفته‌ایم قدر آدم‌هایی که خوب کار می‌کنند را ندانیم. آدم‌هایی که خوب کار می‌کنند و زحمت می‌کشند بیرون هستند ولی آدم‌هایی که هیچ کاری نمی‌کنند و «ول» می‌چرخند در این فوتبال حضور دارند!

مدیرعامل داماش گیلان در رابطه با چرت زدن سعید شیرینی، سرپرست پرسپولیس روی نیمکت این تیم در دربی 77 اظهار داشت: چه اشکالی دارد که شیرینی روی نیمکت چرت بزند؟! او تاکنون به فکر این بوده که ماشین‌ها جلوی او رژه بروند و لذت ببرد ولی الان به فکر این است که بازیکنان گل بزنند و بالا و پایین بپرد! شیرینی تجربه کمی دارد و از جای دیگری به این فوتبال آمده است.

وی افزود: مشخص بود که این شخص نه تنها 48 ساعت بلکه یک هفته نخوابیده است. چشم‌های او خود به خود بسته می‌شد ولی آیا با نخوابیدن شیرینی پرسپولیس برنده دربی می‌شد؟ با این حال سوال من این است که این وسط عادل فردوسی‌پور دنبال چه چیزی می‌گردد؟

 

عابدینی اضافه کرد: فردوسی‌پور پاسخ جمله من را بدهد و بگوید که چرا وسط برنامه پر هیجانی که 3 میلیون پیامک برای آن ارسال شده، یک میلیون پیامک ارسال نشده و 5 میلیون نفر نیز حوصله پیامک دادن نداشتند که جمعاً 10 میلیون بیننده می‌شود، اسم دلالی را می‌آورد که شجره آن برای من معلوم است؟!

مدیرعامل داماش گیلان ادامه داد: فردوسی‌پور از کانال 3 جمهوری اسلامی ایران از این شخص به عنوان بهترین نام می‌برد. این کار چه معنایی دارد؟‌ فردوسی‌پور با این دلال چه ارتباطی می‌تواند داشته باشد؟!

 

وی خطاب به مجری برنامه 90 گفت:‌ آقای فردوسی‌پور! شما فرافکنی می‌کنید که صدای امیر قلعه‌نویی در می‌آید. شما نمی‌خواهید بفهمید که چرا عابدینی فریاد می‌زند اسماعیل حسن‌زاده حق داماش را خورده است! فردوسی‌پور ده‌ها ایراد دارد و از این طرف و آن طرف حمایت می‌شود.

عابدینی در واکنش به اظهارات امیر قلعه‌نویی در مورد عادل فردوسی‌پور به تسنیم گفت:‌ من می‌دانم امیر قلعه‌نویی بدون مدرک حرفی را نمی‌زند.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید