از آقای حاجی پور درخواست کردیم تا به مانند گذشته در این چهار بازی باقی مانده در کنار ما بوده و به تیم کمک کنند
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان مازیار ربیعی فر بعد از برتری داماش برابر نیروی زمینی گفت: امیدوارم روند‌مان ادامه داشته باشد چرا که جایگاه داماش اینجای جدول نیست و امیدوارم که در این سه بازی باقی مانده نیز خوش درخشیده و نتایج مطلوبی را کسب کنیم تا نام داماش همواره در اوج باشد.

سرمربی داماش گیلان اظهار داشت: در مقابل نیروی زمینی لیاقت کسب سه امتیاز بازی را داشتیم. در این بازی برخلاف بازی های گذشته که بازی های خوبی را انجام می دادیم اما متاسفانه بخت با ما یار نمی شد و نمی توانستیم نتایج مطلوب را کسب کنیم، خوشبختانه موفق شدیم سه امتیاز را نصیب خود کنیم و البته شایسته و مستحق این برد هم بودیم.

وی افزود : از زحمات و تلاش های زیاد بازیکنانم تشکر می کنم و به آنها و هواداران‌مان بابت این برد تبریک می گویم.

سرمربی داماش با بیان اینکه در هفته گذشته پیگیر بسیاری از مسائل مختلف باشگاه بوده، اذعان داشت: با جلسه ای که با اسماعیل حاجی پور داشتیم از ایشان درخواست کردیم تا به مانند گذشته در این چهار بازی باقی مانده در کنار ما بوده و به تیم کمک کنند که خوشبختانه حضور ایشان در تیم جواب داد و پس از برد نیز پاداش خوبی را در رختکن به بازیکنان دادند‌.

ربیعی فرد همچنین با تمجید از کاپیتان داماش گفت: جا دارد از محمد مختاری تشکر ویژه ای کنم او طی هفته گذشته نشان داد که در عرصه مربیگری می تواند حرف های زیادی برای گفتن دارد به ایشان تبریک می گویم. او طی این هفته عصای دست من بودند.

وی ادامه داد : امیدوارم روند‌مان ادامه داشته باشد چرا که جایگاه داماش اینجای جدول نیست انشا الله در این سه بازی باقی مانده نیز خوش درخشیده و نتایج مطلوبی را کسب کنیم تا نام داماش همواره در اوج باشد.

سرمربی داماش در خصوص استعفاهای خود گفت: نمی خواهم بیشتر در مورد این مسائل صحبت کنم اما اختلاف نظراتی وجود داشت که در این هفته با تلاش هایی که انجام دادم توانستم به سرانجام برسانم و با کسب سه امتیاز بازی نیز خستگی از تن من خارج شد.