دیار وارش: امتیاز لیگ دویی به باشگاه داماش گیلان منتقل شد.
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، به دنبال صدور پروانه داماش گیلان به نام اسماعیل حاجی پور، وی با سامیر رجب اف، سرمایه گذاری از کشور آذربایجان برای حمایت از باشگاه داماش گیلان به توافق رسید.
 
به دنبال این توافق و مذاکرات همزمان با چند تیم لیگ دویی، سرانجام با مالک رهپویان رضوانشهر توافق نهایی صورت گرفت و طی قراردادی که به امضای دو طرف رسید، امتیاز این تیم به باشگاه داماش گیلان واگذار شد.

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال شهرداری رشت پگاه ضمن تائید خبر فوق گفت: آقای سامر رجب اف در حال حاضر مدیرعامل شرکت بین المللی کاسپین سرویس که در چند کشور اروپایی فعالیت می کند، هستند. همچنین شرکت ایشان در ایران نیز با نام شرکت بین المللی توسعه و عمران پارس در منطقه آزاد تاسیس شده است. 

اسماعیل حاجی پور درخصوص اینکه چرا امتیاز رهپویان به جای تیم شهرباران یا همان داماش که در همان لیگ دو حضور دارد خریداری شد گفت: ما ابتدا به دنبال تیم تغییر نام یافته داماش یا همان شهرباران بودیم منتهی متوجه شدیم اصلا وضعیت آن به لحاظ بدهی و مالکیتی مشخص نیست.
 

(مصاحبه تفصیلی و اختصاصی وارش اسپرت با اسماعیل حاجی پور را به زودی بر روی خروجی وبسایت وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان)